ورود به سایت
نمای سنگ کرم
ادامه مطلب

نمای سنگ کرم

نمای سنگ کرم را می‌توان به عنوان یکی از مطرح‌ترین و پر استفاده‌ترین نماهای ساختمانی در ایران معرفی کرد. بیشتر از این نما در شهرهای بزرگ و به خصوص می‌توان به ساختمان با ارتفاع بالا اشاره کرد. یکی از دلایل استفاده از این نما نسبت به نمای سفید در تمام شدن قیمت نهایی مناسب‌تر نسبت به نمای سفید اشاره داشت. سنگ تراورتن کرم تکاب را می‌توان به عنوان یکی از گزینه‌های اساسی در جهت استفاده در این نوع نما اشاره کرد که به صورت گسترده از آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.
نما ساختمان دو طبقه رومی با سنگ ساختمانی
ادامه مطلب

نما ساختمان دو طبقه رومی با سنگ ساختمانی

نمای رومی یکی از نماهای مورد استفاده در معماری ایرانی است که در این سال‌ها از طرح این نما به صورت گسترده ای در سراسر کشور در حال استفاده است. یکی از سنگ‌های مورد کاربرد در نمای رومی دوطبقه ، سنگ تراورتن کرم با بازه رنگی کرم ، کرم روشن می‌باشد. و سورتی که که در این معماری مورد استفاده قرار می‌گیرد سورت بی موج آن می‌باشد.
مشخصه‌های سنگ ساختمانی
ادامه مطلب

مشخصه‌های سنگ ساختمانی

صرف نظر  از بناهای سنگی دوران کهن ، مانند تخت جمشید که به صورت موردی ساخته شده اند ، آجر به عنوان نوع مصالح غالب و نمای آجری به عنوان یک کالای اساسی در نمای ساختمان مورد استفاده قرار می‌گرفته است. با ورود مصالح جدید ، چون سنگ ساختمانی در نمای بیرون ساختمان این مورد رواج پیدا کرد. ی
مناسب‌ترین سنگ برای نمای ورودی ساختمان
ادامه مطلب

مناسب‌ترین سنگ برای نمای ورودی ساختمان

مناسب‌ترین سنگ برای نمای ورودی ساختمان یکی از سوالات بیشمار کاربران سنگبری نماساز می‌باشد. انتخاب سنگ مناسب بستگی به طرح و نقش نمای بیرون ساختمان دارد. برای نمونه اگر نمای بیرون ساختمان شما مایل به کرم و کرم روشن باشد یکی از مناسبترین گزینه‌ها جهت انتخاب ، استفاده از سنگ تراورتن کرم تکاب می‌باشد که دارای بازه رنگ کرم و کرم روشن بوده و از سورت بی موج آن نیز به صورت گسترده در این بخش از ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
انواع سنگ تراورتن کرم تکاب
ادامه مطلب

انواع سنگ تراورتن کرم تکاب

انواع سنگ تراورتن کرم تکاب بر خلاف سایر سنگ‌های ساختمانی که می‌توان آن‌ها را بر اساس معادن مربوطه دسته بندی کرد ، سنگ تراورتن کرم تکاب تا حدودی از سایرین متفاوت بوده و دسته بندی را برا اساس نوع برش ، نوع رنگ و در آخر می‌توان فاکتوری چون کیفیت را به این مورد اضافه کرد که سنگبری نماساز تمامی سورت‌های تولیدی از این محصول را با کیفیت صادراتی فرآوری می‌کند.
کاربرد سنگ تراورتن کرم تکاب
ادامه مطلب

کاربرد سنگ تراورتن کرم تکاب

کاربرد سنگ تراورتن کرم تکاب بیشتر برای نما بیرون ساختمان می‌باشد. و با توجه به بازه رنگ ان بیشتر برای نماهایی که به صورت کرم طراحی شده اند مورد استفاده قرار می‌گیرد. سنگ تراورتن کرم تکاب از مقاومت بالایی برخوردار بوده و همین مورد دلیلی بر استفاده از این سنگ در مناطق سردسیر و همچنین گرمسیر بوده و می‌توان به صورت خلاصه این گونه بیان کرد که از این سنگ در کلیه مناطق ایران می‌توان استفاده کرد